LINUX/UNIX algajale - 08.03.2024, Tallinn - Kutsega

Selle kursuse eesmärk on pakkuda põhiteadmisi Linuxi ja terminalikeskkonna kohta. Õpetame teile, kuidas juurde pääseda failidele ja kaustadele, liikuda nende vahel ja loodetavasti vabaneda hirmust kuskil tee peal kinni jääda. Eelnevaid teadmisi pole vaja.

• Aeg: 8.03.2024 9:00-13:00
  • Tüüp: Töötuba
  • Lektor: Priit Adler, PhD
  • Vajalik ette installeerida:

• Saada põhiteadmised failide töötlemisest käsurea abil
  • Kuidas teostada otsingut mitmest tekstifailist, kombineerida faile, väljavõtete tegemine.
  • Nõuanded ja nipid tõhusate käsurea trikkide kohta, mis säästavad palju aega.