RStudio algajale - 22.03.2024, Tallinn - Kutsega

R on tasuta tarkvarakeskkond statistilise arvutamise ja graafika jaoks. See kompileerib ja töötab erinevatel UNIX platvormidel, Windowsil ja MacOS-il.

RStudio on oluline tööriist kõigile, kes tegelevad R programmeerimisega. See mängib olulist rolli andmeanalüüsis, hõlbustades andmete importimist, juurdepääsu, transformeerimist, uurimist, visualiseerimist ja modelleerimist. Kui alustate oma teekonda R-i õppimisel, siis on nüüd ideaalne hetk tutvuda RStudioga. Avastage, mis on RStudio, ja alustage selle võimaluste kasutamist oma andmeanalüüsi ja programmeerimisoskuste täiustamiseks.

Sellele järgnevad kursused Andmete visualiseerimine (teooria) ja Visualisatsioonide tegemine RStudio-ga.

• Navigeerige RStudio funktsioonide vahel, kirjutage ja käivitage R-skripte
  • Importige, puhastage ja manipuleerige andmeid.